02 Mayıs 2015

Turkcell Bozuk Sim Kart Verildi!

Turkcell daha kaliteli hizmet verir diye Avea'dan Turkcell'e geçtim 2 gün önce fakat bana bozuk bir Turkcell sim kart verdiler. Sim karta kişi ekleyemiyorum. Sim kartın yedeğini çıkarmanız gerek dediler fakat 20 TL ücreti olur dediler, ben hat geçişi yaptım bana verilen kart bozuk neden birde 20 TL bozuk kart ücreti vereyim ki, bu ücreti Turkcell'in karşılaması gerekmez mi?

Mustafa 236 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 05.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Sim Kart ücretlendirmesi azami 19 tl'dir. Bayimiz inisiyatif kullanarak ücretsiz değiştirmiş müşterimizin memnuniyetini sağlamıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı05 Mayıs 2015

    Şikayetimle ilgilenildi problem çözüldü teşekkür ediyorum

  • Turkcell Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön