Turkcell Bozuk Kulaklık!

Hayri İ. |

Şehremini Turkcell TİM'den Samsung Galaxy marka telefonuma uygun Samsung marka kulaklık aldım. 5 dakika içinde kulaklığın mikrofonunun bozuk olduğunu fark edip geri götürdüğümde ürün değişimi yaptılar.

4 saat sonra eve vardığımda yeni verilen kulaklığın kablosunun soketten ayrılmış olduğunu fark ettim. Aynı gün içinde bozulan/bozuk olan ürünlerden tekrar istemediğim için ücret iadesi istedim. Turkcell TİM yetkilisi kullanıcı hatası olduğunda ısrar etti ve ücret iadesini reddetti.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ağustos
  08:27

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş