31 Ağustos 2013

Turkcell Bozuk Cihaz İçin Para İstiyor!

Yaklaşık 18 yıllık Turkcell müşterisiyim. Bir ay önce Alanya Tuluklar şeker hane şubesinden bir cep telefonu aldım. Aldıktan bir ay sonra telefonum bozuldu. Garantisi için verdiğimizde bize bahaneler buldular ve 45 TL masrafı bize mal etmeye çalıştılar.

Uzun süredir Turkcell'i olmama rağmen böyle bir şey yapmaları ve müşteriyi umursamamaları sizin gibi kurumsal bir firmaya yakıştırmadım doğrusu. Eğer sorunuma kısa sürede doğru düzgün cevap verilip yardımcı olunmazsa , hem iki tane Turkcell faturalı hattımı , hem de vınn'ı iptal ettireceğim.

Hüseyin 38 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 05.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Teknik Servis süreçleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön