14 Şubat 2015

Türkcell Boş Sarı Kutu!

Hattımda sarı kutu adı altında 5170 puanım birikmişti sonra telefon mesaj geldi, 5000 puan karşılığında 12 ay boyunca Facebook paketi alınabilirmiş bende aldım aldığım pakette sadece Facebook sayfasında gezinme yapılıyormuş, ne bir oyun ne bir video seyredilmiyor, bende iptal için müşteri temsilcisini aradım ama nafile, yok bir kez alındı geri dönüşümü yok.

Bu sarı kutudan ne anladım, gönderdikleri mesajlarda açıklama belirtip şu şekilde faydalanabilirsiniz belirtse idiler almazdım. Turkcell gibi bir iletişimde rakipsiz biri geri dönüşüm yapamıyorsa ve gönderdiği mesajlarda açıklamalı bir şekilde bilgi vermiyorsa, hediye puanları vermesinler, sonuçta yine kendi işlerine geleni yapıyorlar.

Nur 749 Okunma

Cevaplar

  • Nur 03 Mart 2015

    Evet benimle görüşüldü sonuçta ben bana gelen mesajda neden açıklanmadı dedim ama kalkıp sarı kutu hakkında detayları internet sayfamızda görebilirsiniz denilmesine anlam veremedim zaten Turkcell gittikçe performansını düşürüyor 1 yıllık annem Turkcell faturalı hat kullanıyor 1 yıl boyunca biriken puan 100 sadece. Turkcell işine geleni yapıyor sarı kutu puan v. s hep formalite. 2 Turkcell hattımı iptal ettim sarı kutuda puanlarda Turkcell hediyem olsun

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 20.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Sarı Kutu Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön