18 Nisan 2013

Turkcell Borcunuz Yok Denilip 6 Ay Sonra Çıkarılıyor!

Babam V..... K... adına 530 020***** VINN Paketi vardı.Babam 6 ay önce Turkcell'e gidip bütün borcumu kapatmak istiyorum dedi. Ödedikten sonra ''Tamam Borcunuz yok'' teyidi aldı.

6 ay sonra bugün babamı Turkcell hukuk biriminden arayıp babamı borcunuz var diye tehdit ettiler.Kalp hastası olan adamı öylesine tehdit eder üslubunda konuştular ki, '' şimdi ödüyor musunuz, yoksa avukata vereceğim '' derecesinde.

1. Turkcell neden borcunuz yoktur diyor ve 6 ay sonra arayıp hem 80 lira faiz borcunuz var diyor.
2. Hukuk biriminden D.... hanım bu borç ile bildirim geldiğini söylüyor. Öyle bir şey gelmedi. Neden bize yanlış bilgi veriliyor.

Serdal 37 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizi 19.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön