Turkcell Borcunu Ödememektedir!

Sefer S. |

Turkcell faturam her ayın 20'sinde kesilmektedir ve ben faturasıza geçiş yaptım. Ayın 21'inde son faturamı ödedim, faturam gelmemişti. Müşteri temsilcisinden göndermesini istedim ve faturayı inceledim. Faturanın altında kalan kredi tutarı -19.54 tl olarak gösterilmekteydi. Turkcell'i 21.09.3014'te arayıp bana olan borcunu acilen iletmesini talep ettim.

Bugün 28.09.2014 bir haftadır geri ödeme sağlayamadı, forma 48 saat içinde dönüş sağlayacağı söylenmişti fakat ben 1 haftada dört kere arayıp şikayet kaydı bıraktım. Evet, Turkcell gibi kurumsal bir firma 19.54 tl'lik borcunu müşterisine ödeyememektedir.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  10:06

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 01.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 29 Eylül
  11:08

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.