09 Eylül 2013

Turkcell Borcumu Ödemede Yardımcı Olmuyor!

Ben buradan Turkcell'in yardım vaadiyle arayacaklarına dair sözlerin doğru olmadığını söylüyorum. Aldığım hat yüzünden icralık olunca avukatı aradım avukat bana diyor ki biz banka değiliz taksit yapalım kredi kartına taksit yapabiliriz. Benim kredi kartım yok dememe rağmen yüzüme telefon kapatılıyor.

Mademki yapılandırma yapmayacaksınız o zaman bana mail atmasın avukatınız, bana sms atmasın, avukatınız beni aramasın, avukatınız ben işsiz olduğum halde borcumu ödemeye çalışıyorsam sizin avukatınız beni hapse attırmakla eve haciz yollamakla baskı yapmasın. Sizlerin biz sizi arayacağız demeniz tamamen bir hayal ürününden başka bir şey değil.

Aytekin 38 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 14.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, yasal takip süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön