07 Ekim 2015

Turkcell Borcum Yoktur Bilgisi.

Turkcell şikayet

11.02.2015 tarihinde Turkcell avukatına 4.000 TL ödeme yaparak borcumu kapatmama rağmen 16.09.2015 tarihinde aktif olan Vodafone hattıma ödenmemiş borcunuz bulunmaktadır ödeme yapmadığım takdirde icra takibine düşeceğine dair SMS geldi. Müşteri hizmetlerini aradım 13 TL ve 11 TL civarında gecikme bedeli olduğunu söylediler. Ben zaten cihaz taahhüttü olan Turkcell hattıma bir çok taksitini yatırmama rağmen gecikmeden dolayı yatırmış olduğum taksitlerin bedelini de bana geri ödettirdiler.

Avukatı aradığımda borcunuz bulunmamaktadır diyor ama Turkcell'den sürekli SMS alıyorum ayrıca ailemde ki insanları da arayarak beni soruyorlar ne hakla? Şikayetçiyim gereğinin yapılmasını istiyorum.

Ceren 26 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 07.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön