31 Mayıs 2014

Turkcell Borcu Var Diyerek Beni Yakınlarıma Deşifre Etti.

43 TL fatura tutarımı özel bir sebeple yatıramadım telefon aramaya kapandı. Buraya kadar bir sorun yok evet ödemedim kapandı ama Turkcell ne hakla yakınlarıma mesaj atarak falan numaranın borcu var diye beni deşifre ediyor? Bu hangi hukuka,hangi hakka,hangi ticari ahlaka insanlığa sığar? Gecikme cezanı alıyorsun faizini uyguluyorsun bütün ipler senin elinde sen hangi hakla aile bireylerime ulaşırsın? Bu hakkı nereden alıyorsun?

Mehmet 138 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Haziran 2014

    Müşterimizi 02.06.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön