05 Haziran 2013

Turkcell Borcu Olmayan Hattım Kapatıldı!

532557**** hattımın borcundan dolayı hattımı içi aramalara kapatılmış borcu olmadığı halde sistem diyorlar. Müşteri temsilcisi beni aradı ilk önce 532677**** iç aramalara kesti ben de kendisine sordum "sözleşmeli olan hattımı kullanayım kullanmayayım faturası çıkmıyor" "nasıl olur" diye bana soruyor ve verdiği cevap gülünç "sistem atlamış" peki dedim.

532514**** da benim o da taahhütlü onu neden kesmediniz? O da sizin mi deyip baktı onuda sistem atlamış dedi hemde bu hatlarımda faturaların ödemeleri yapılmasına rağmen sistem sizin işine geldiği gibi mi çalışıyor? Bu konu hakkında çok görüştüm ezberledikleri tek kelime sistem deyip arkasına sığınıyorlar.

Mehmet 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön