03 Nisan 2013

Turkcell Borçlu Görünüyorum!

Benim şikayetim 2011 yılının nisan ayında 4 adet Turkcell 120 dakikası 7 lira olan hatlardan 4 adet satın aldım keşke almasaydım çünkü hatlar bana çok pahalıya patladı 7 lira olan faturalar 40 50 lirayı bulan faturalar oldu internete girmeyen telefonlar internete girip müzik indiriyor oyun satın alıyormuş müşteri hizmetleri öyle söylüyor sözleşme bittiğinde 2 hattım kontörlü hatta çevirdim 2 tanesini borcu olduğundan dolayı kapatmamışlar.

Bu iki hatta yaklaşık 300 tl kadar borç ödedim ancak iptal ettirmedim internetten borcumu sorguladım sözleşmesi biten hatların 3 aylık dönemler halinde borç gördüm sözleşme nisan da bitiyor 2012 120 tl daha ödedim iptal ettim 2013 şubat 20 mart borçlu görünüyorum.

Oktay 23 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizi 05.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön