31 Ekim 2016

Turkcell Borçlarımı Öğrenemiyorum.

Turkcell 'e ait olan 4 adet hattım var. Ancak Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda bu hatlarım ile ilgili hiçbir detaya ulaşamıyorum. Borçlarını öğrenip geri almak istiyorum ama hiçbir şekilde bilgi alamıyorum. Bu konuda bilgi almam için ne yapacağımı Turkcell bile bilmiyorum. ***@yahoo.com, ya da buradan bilgilendirmenizi bekliyorum.

Timur 65 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimizin BTK' ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 06.06.2016 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Belirttiğiniz hatların yasal sahibinin aktif bir GSM'i üzerinden sisteme girmesi ve şikayete konu numaraları da belirtmesi durumunda memnuniyetle yardımcı olabileceğimizi belirtmek isteriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön