Turkcell Borç Ödendiği Halde Maaştaki İcra Dosyası Kaldırılmıyor!

Faruk A. |

Turkcell'e olan borcum nedeniyle maaşıma haciz geldi. Gür Hukuk Bürosu tarafından. Daha sonra ileride bu dosya el değiştirdi Yavuz Demirbaş hukuk bürosuna aktarıldı. Ben Turkcell'e olan borcumu ödedim. Ama maaşımdaki haciz kaldırılmadı halen devam ediyor. Yavuz Demirbaş Hukuk Bürosunu aradığımda Turkcell'e anlaşmalarının bittiğini söylediler ve Turkcell'in sistemi ve dosyaları geri çektiğini bu yüzden yapacak bir şeylerinin olmadığını söylediler.

Diğer hukuk bürosu ise dosyanın kendilerinden çıktığını ve ve bu yüzden yapacak bir şeylerin olmadığı söylediler. Herkes bir yere yönlendiriliyor. Bir çözüm süreci başlamış ama çözüm yok. Teşekkürler Turkcell. İletişim bilgilerim sizde kayıtlı.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faruk A.
  23 Eylül
  17:47

  Aradan 2 yıl geçmesine rağmen hala sorunum çözülmedi. Nasıl bir Turkcell bu. Mağdur etiiğniz için teşekkürler

 • Faruk A.
  29 Temmuz
  16:29

  Turkcell iletişim Hizmetleri a. ş.
  Şu anda aradan 10 ay geçmesini rağmen hala dosyayı kaldırmış durumda değilsiniz. Sanırım artık dava açarak bu dosya kaldırılacak. Göstermediğiniz ilgi için Teşekkür

 • Faruk A.
  20 Kasım
  13:06

  çözüm yok üretmiyorsunuz.

 • Faruk A.
  20 Kasım
  13:05

  bütün linklerinizi,bütün numaralarınızı defalarca aramama rağmen hala çözüm sürecinde.anlamadığım konu hiçbir şey yapmayarak çözüm süreci diye sürekli demeniz.çözüm varmı peki?
  yok.yok.link veriyorsunuz,numara veriyorsunuz ulaşın diyorsunuz ama yine hala çözüm sürecinde yada değerlendirme aşamasında.bu mağduriyeti kim çözecek merak ediyorum.sanırım benim avukata başvurararak dava açmam gerekli artık.siz sürece devam edin.iyi günler

 • 19 Kasım
  11:49

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 12 Kasım
  15:54

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.