15 Şubat 2013

Turkcell Borç İçin Bilgi Vermiyor!

Turkcell den aldığım vınnı artık ihtiyacım olamadığı için kapattım. ancak iş hayatı koşturma vs. derken bu borcu ödemeyi unutmuşum. olayın devamı tüm Turkcell müşterilerinin başına gelmiş şeyler zaten;14.02.2013 tarihinde saat tam 17:50'de ... hukuk bürosundan aradılar, "beyfendi, BUGÜN itibari ile icra takibiniz var Turkcell e olan borcunuz yüzünden" cümleye bakar mısınız, BUGÜN. 100 tl için 200 tl ekstra para isteniyor. Günde her türlü reklam için sms atan Turkcell, bana borcumu neden avukattan önce bildirmiyor?

Burak 333 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Burak15 Şubat 2013

    karakter sayısı yeterli olmadığı için detaylandıramadım anlattıklarımı; hukuk bürosundan arayan hanım efendiye neden borcum olduğuna dair bilgilendirilmedim diye sorduğumda, turkcell ile görüşün dedi. bende turkcell'i aradım, (görüştüğüm arkadaşın ses tounundan şunu anladım tek değilim bu konuda) durumu anlattım aldığım cevap: size 11/2012 tarihinde mektup gonderdik. biz sizi bilgilendirdik yazılı evrağımız bu dedi. O adresten taşındığımı söylediğimde ise adres bilgilerini güncellemeniz gerikirdi dedi. şimdi soruyorum; 24 saat boyunca saçma sapan reklamları için mesaj gönderen, telefon ile taciz eden turkcell, neden borcumu bu şekilde bildirmiyor??? üstelik kapatmadan önce wın hattı ile ilgli fatura bilgilendirmeleri sms olarak zaten mevcut kullandığım cep telefonuma geliyordu. şimdi neden bilgilendirilmedim. mektup yazdık diyorsunuz hani nerede iadeli taahhütlümü benim bu evrağı teslim aldığıma dair bir belge var m? bazıları yazmış mühim olan para değil, para benim için hem para hem bu şekilde salak yerine konmak. neden çoluğumun çocuğumun rızkını turkcell'in tuttuğu akbaba gibi borcu icraya düşsün diye bekleyen avukata ödeyim. 100 tl ödemek yerine 200 tl, artık yeter ilk kontorlu hattımı aldığım tarihten beri yaklaşık 12-13 senedir turkcell kullanıcısıyım. artık gerçekten turkcell bırakacağım bu ne ya arkadaş. turkcell olarak sizin için müşteri memnuniyeti hiç mi önemli değil, interneti açın bu konu ile ilgili o kadar çok eleştiri alıyorsunuzki, kötü niyetli insanların olduğunu bizde biliyoruz, ancak 30 -100 tl gibi komik borclar için 200 tl avukat masrafı ödemek sacmalıktır. siz bize hatırlatma yapın biz ödeyelim. sacma sapan bir kampanyanız gün içinde dünyanın mmesajını gönderip, sapık edasıyla meşgule attığımız halde ısrar ile arıyorsunuz. burcunuz icralık olacak ödeyin diye sadece yazımı yazıyorsunuz. sm atmak mail atmak yok, ki hangi devirdeyiz artık faturalarımızı bile mail olarak gonderiyorsunuz. işin özü sizin bu yaptığınız hizmet değil sadece ticari ahlakınızın ne seviyede olduğunu gösteriyorsunuz.??? sonuç olarak bu parayı ödemek zorunda kalırsam öderim, ama hakkımı helal etmem. öncelikle bir müşteriniz kaybedersiniz, ancak hayatım boyuncada turkcellin gerçek yüzünü insanlara analatacağım. ben eşim annem babam kardeşim, akrabalarım, iş arkadaşlarım, sosyal ağlar vasıtası ile bu yaptığınız art niyetli olayı insanlara duyuracağım. hepsi olmasada aynı şeyin başına gelmesini istemeyen insanlar(ki yeterince kişinin mağdur olduğunu google'da yapacağınız ufak bir arama ile göreceksiniz) sizi terk edecekler, emin olun!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön