06 Şubat 2014

Turkcell Borç Fazlasıyla Ödeniyor Ama Faturası Bitmiyor!

08.04.2013 tarihinde Turkcell'den kontratlı bir tane iPad aldım. İpad in Fatura tutarı 2280 tl kesildi. Sonra bekledik faturamız gelsin ödeyelim diye, aylık 110 tl olacaktı. Tam altı ay ne fatura gönderdiler ne bir şey, sonra bir telefon, borcunuzu ödeyin yoksa avukata verilecek, öde öde bitmedi üç ay da toplam 2600 tl ödeme yaptık. Meğer bitmemiş şimdi son olarak 514 tl daha istiyorlar. Anlayacağınız ipad in değeri 2280 tl, bizim ödediğimiz 2600 tl ama yetmez daha vereceksin diyorlar. Sanırım tüketici hakem heyeti. Olmadı mahkeme çözecek bu işi!

Rıfat 64 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizi 06.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön