27 Ekim 2016

Turkcell Bizleri Sebepsiz Zenginleşme Davranışları İle Mağdur Etmektedirler...

1 hafta süre oldu Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak 22.00. TL karşılığında numaramı 05322**** numarası ile değiştim. Turkcell tarafından tarafıma verilen 05342**** numaradan devamlı gece gündüz rahatsız edilmekteydim. Turkcell'e 59508*** no. 'lu başvuru talebim ile mağduriyetimi ve hattımın başkaca bir numara ile ücretsiz olarak değiştirilmesini ve mağdurluğumun çözülmesini talep etmiştim. Daha sonra hattımın bir abone merkezinden numara değişikliği yapmam için tarafıma hattıma bugün itibari ile öğlen 12:20 civarı gibi hattıma 22. TL gönderdiler. Bu gönderdikleri 22. TL'yi hiç kullanmadığım halde ise gerçek dışı konumlar ile internet girişi sağlanmış gibi fazlası ile 39 TL. Aynı gün hattımdan geri çektiler. Bu haksız kazanç ve sebepsiz zenginleşmeye girme davranışları ile bizleri kandırmışlardır. 3. gün içinde mağdurluğum çözülmediği takdirde delillerim ile dava açacağım.

Caner 257 Okunma

Cevaplar

 • Caner 13 Eylül

  Halen Tarafıma cevap verilmemiş ve Yardımcı Olunmamıştır.

 • Caner 30 Ekim 2016

  Tarafıma hiçbir Şekilde bilgi verilmemiştir. Ve Turkcell Tam bir İnsanların Hattından bilgisi dışında olur olmaz Mazeretler ile TL'lerini çekerek dolandırıcılık Hayatına geçmiştir.

 • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

  Müşterimizin BTK 'ya yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Caner 27 Ekim 2016

  Ayrıca şikayet Talebim içeriği ile 39. TL çektiler beyanım ise 49. TL yazılması gerekir iken 39. TL yazmış bulunmaktayım. Zararım ve Mağduriyetim 49. TL'dir.

 • Caner 27 Ekim 2016

  İlettiğimiz Konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aradığımızda itiraz ettiğimizde dair müşteri temsilcisi itiraz formunu dair almadı böyle bir itiraz talebi alamıyoruz şeklinde cevap vermekle mağdurluğumuzu umursamamıştır. Ayrıca Turkcell tarafınca cevaplarında bilgi vereceğiz şeklinde yazdığı yazı ise baştan salma konumunda müşterilere yardımcı oluyorlarmış gibi görüntü sergilemek amaçlı bu yazıyı yazmaktadırlar. Turkcell tam anlamıyla müşterilerini kandırmakla gerçek dışı mazeretleri ile vatandaşları dolandırmaktadır. Sebepsiz zenginleşme davranışları ile hareket etmektedir.

 • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön