22 Nisan 2013

Turkcell Bizi Ne Sanıyor!

Görüştüğüm bir Turkcell Mşt T. "Biz Çok Büyüğüz"demişti! Ben de öyle düşünürdüm ama son ayda yaşadıklarım böyle olmadığını gösterdi. 13 yıldır bu hattı kullanıyorum ve maalesef yarın başka bir Gsm'e geçeceğim ve bunu Müşteri temsilcilerine söylememe rağmen beni tekrar kazanmak için gayret göstermediler.

Herhalde Turkcell'in çok müşterisi var ve müşteri kaybetmekten korkmuyor!Sıkıntım; benim haberim olmadan hattıma 200 TL tanımlamışlar( hattım internete kapalı olmasına rağmen). Yıllık tarifem gereği Nisan faturamın sabit ücreti 25 TL olması gerekirken 29 TL olduğunu söylediler açıklamaları mantıklı değil. Sonuç bugün 3-4 kez aradım aynı konuda hepsi değişik konuşuyor. İnsan neye inanacağını şaşırıyor.

Murat 27 Okunma

Cevaplar

  • Murat29 Nisan 2013

    Merhaba, Arkadaşlarınız aradı son faturanız düzeltildi dediler ama yine 30 tl ödedim 25 tl yerine , sizin söz anlayışınız bu mudur.Konu 5 tl değil öyle düşünsem 13 yıldır sizle kalmazdım.Demek size inanamayacağız.

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön