09 Nisan 2016

Turkcell Biraz Duyarlılık!

09.04.2016 itibariyle hattıma 20 TL yükledim. Hattımda otomatik tanımlı ben yaptım 400 paketinin yenilenme iptalini yapmayı unutmuştum. Birkaç kez müşteri hizmetlerini aradım fakat 2 ay önce çıkardığınız talimatla aylık yenilenen paketlere ücret iadesi yapmayı durdurduğunuz söylendi. Ben zaten hattımda şu an 500 dk. paketini kullanıyorum. Bu yenilenen paketi kullanmayacağım tamamıyla çöp olacak.

Tüm ısrarıma rağmen iade yapılmadı. Benim bu 20 TL'yi yükleme amacım kimsesiz yetim çocuklara bağış yapmaktı. Bunu söylüyorum çünkü bu paranın çöp olmasını istemiyorum. Siz 19 TL'yi bana iade ederseniz bir şey kaybetmezsiniz fakat diğer yanda bir yetimin 1 gün karnı doyar.

Tam 3 kez müşteri hizmetlerinizi aradım kanun gibi asla iade etmeyeceğinizi söylüyorsunuz. Bu uygulamanız çok yanlış. Bu aşamadan sonra sizin ne kadar insancıl olduğunuzu müşteri odaklı çözüm üreteceğiniz ortaya çıkacak.

Yahya 103 Okunma

Cevaplar

 • Yahya15 Nisan 2016

  7 gün geçti hala ilgilenilmedi. Sonrada arayıp kullanmışsınız derler... .

 • Turkcell Temsilcisi13 Nisan 2016

  Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Yahya12 Nisan 2016

  Aradan 3 gün geçmesine rağmen Turkcell den kimse aramadı ilgilenmedi.

 • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön