Turkcell Bir Yıldır Mağdur Ediyor!

Kemal B. |

Yaklaşık 1 yıldır şirket hatlarımın sıkıntılarını bir türlü çözemediler. 1 yıl önce telefon sözleşmesi yaptım beni bir yıldan beri süründürdüler. Turkcell kurumsal işlemleri ile ilgilenen Çorlu bölgesindeki Prim Gıda işlerini takip etmiyor. Bir wi-fi cihazı sözleşmesi yaptım kaç ay oldu hala cihaz elime ulaşmadı.

Prim gıda adlı şirkette çalışan O., H. ve bölge sorumluları işlerini takip etmiyorlar. Turkcell kurumsaldaki çalışan C. bey ile yaptığımız görüşmelerde sonuç alamıyoruz maalesef Turkcell hatların kontratları bitsin kesinlikle iptal ettireceğim koskoca şirketim bu Turkcell yüzünden mağdurdur.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal B.
  03 Ekim
  13:55

  yapılan işlemlerden hala sonuç alınamamıştır.şu an tarafıma verilmesi gereken wi-fi cihazı hala ortalıklarda yoktur.bu konuda asla turkcell müşteri hizmetleride yetersiz kalmıştır.bir türlü sonuca gidilemiyor kendi hatalarını bir türlü düzeltmiyorlar bir daha asla turkcell\'i tercih etmeyi düşünmüyorum

 • 02 Ekim
  14:05

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine 02.10.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.
  Turkcell Kampanya Cihaz. bilgisi.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş