27 Ekim 2016

Turkcell Bir Türlü Bulunamayan Telefonum.

2016 Ağustos ayının başında Akıllım Güvende Servisi'ni kullanarak Turkcell Üsküdar A-İletişim görevlisinin bizzat evimden teslim alıp teknik servise götürdüğü telefonum LG G3'ün tam üç aydır akıbeti belli değil. LG servis telefonun kendilerine teslim edilmediğini söylüyor. A- İletişim ise biz servise verdik bize zaman verin nerede olduğunu bulalım diyor ama aynı sözlerle 3 aydır Turkcell tarafından oyalanıyorum. Telefonumun Turkcell tarafından kabulü bile 4 ayımı almıştı. Şimdi de üç aydır da telefonumun servisten dönmesini beklemeyi bırakın telefonun nerede olduğunu bile bilmiyorum. Bu süre içerisinde ben Turkcell aboneliğimi sonlandırdım ve sanırım bu yüzden işimi yokuşa sürüp bir çeşit intikam duygusuyla hareket ediyorlar. Nisan ayından beri parasını aldıkları Akıllım Güvende Servisi'nden dolayı 7 aydır resmen mağdurum.

Mehmet 547 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 12 Kasım 2016

  Mahkemeye vereceğim sizi.

 • Mehmet 12 Kasım 2016

  SMS ile verdiğiniz bilgi beni arayıp ulaşamadığınızla ilgili. Onu ben de biliyorum zaten.

 • Turkcell Temsilcisi12 Kasım 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.11.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet 12 Kasım 2016

  Hala çözüm yok, ilgi yok. Ne var? Bol malzemeli laf salatası...

 • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön