21 Ocak 2014

Turkcell Bir Tarifeye İki Sefer Ücret Yansıtıyor!

23.10.2013 tarihinde Turkcell şirket hatlarımın kontratı bitecekti.Bu tarihten 1 hafta 10 gün önce iş yerime geldiler kontratı yeniledik. Bu kontratı işleme koymamışlar günü dolunca tekrar geldiler kontratı yeniledik. Ancak internet paketim faturama hem kontratlı olarak yansıyor hem de kontratsız olarak yansıyor.

Tek paket iki fatura 3 aydır bu şekilde geliyor bu ay 4. ay arıyorum haklısınız diyorlar. Tutarların iadesini sağlayacağız diyorlar ama sağlamıyorlar daha da üstüne hala faturama 2 sefer yansıtıyorlar. Bakalım bugün gene görüştük, iade edecekler mi?

Hilmi 54 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 23.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Faturaları ve İnternet Paketleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön