24 Haziran 2013

Turkcell Bir Saat İçin Bir Aylık Bedel Ödetme!

17 senedir abonesi olduğum Turkcell den internet paketimin 22 haziranda biteceğine dair mesaj aldım. 22 haziran günü paketiniz bitti mesajına istinaden aynı abonelik merkezine gittim ve internet paketimi aktif hale getirdim.

Fakat akşamında telefonuma 5 , 15 , ve 1 TL olmak üzere üç ayrı mesajda internet kullanımı ile ilgili bu bedelleri faturama yansıtılacağı bilgileri geldi.

Abone merkezine acilen gittiğimde oradan Turkcell çağrı merkezi arattılar ve abone merkezinde geçen bir saatlik sürede kullanılan internet bedeli olduğu için bu bedeli almak zorunda olduklarını ilettiler. Yani aynı gün paket almama rağmen bir saat için ( böyle bir bilgi verilmedi) bir aylık internet paketi kadar ödemem gerekiyor.

Ayça 24 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Haziran 2013

    Müşterimizi 25.06.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi25 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön