24 Ağustos 2013

Turkcell Bir Mesaj İçin 19 TL Ödememi İstiyor!

Ağustos ayında tatil için İzmir Kuşadası'na gittim. Sahilde telefonum Yunanistan'dan sinyal almış ve bir tane mesaj attığım için akıllı yurt dışı paketinin tamamı olan 19 TL ödeme faturama yansımış. Türkiye sınırları içinde telefonum Yunanistan'dan sinyal alıyorsa bunun bedelini ben ödemek zorunda değilim.

Çözüm olarak hattınızı yurt dışına kapatın deniyor Turkcell müşteri temsilcisi tarafından. Ben sürekli yurt dışına çıkan bir öğretim elemanıyım. Telefonumu her defasında yurt dışına açmak istemiyorum ama ülkemde de yurt dışı fiyatından konuşmak istemiyorum.

Meryem 32 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 29.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.08.2013 tarihinde çıkan faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön