11 Ağustos 2015

Turkcell Bir İş Gününde Bozulan Cep Telefonu!

Turkcell'den aldığım LG marka telefon bir gün bile kullanılmadan ekranında sorun meydana geldi ve telefon çalışmadı. Turkcell bayine telefonu geri götürdüğümde telefonu servise yollanması gerektiğini söylediler.

Benim talebim ya aynı telefonun değiştirilmesi ve ya da fark ödeyerek daha üst bir telefonun tarafıma verilmesi yönünde oldu. Fakat müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede yeni telefon ve daha farklı bir telefon talebimin gerçekleşmeyeceği bildirildi. Bu nedenle bende sözleşmenin iptalini istedim bu seferde bana 840 TL ödemem gerekliliği söylendi. Turkcell'den mağduriyetimin bir an önce çözülmesini talep ediyorum.

Hakan 66 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön