18 Eylül 2015

Turkcell Bir Haftalık Hatta Ara Ödeme Talebi!

Daha bir hafta oldu Turkcell hattımı alalı. 49 TL sabit tarife üzerinden anlaştım, sadece KFC'den 26 TL mobil ödemeli alışveriş yaptım. Bunun haricinde konuşma/SMS/internet için hiçbir limit yada ara limit aşımı olmadan, şu an toplamı 75 TL tutarındaki faturaya 50 TL ara ödeme talep ediyorlar. Eski bir global çalışanı arkadaşımı aradım, iki günde ödemezsen hattı kapatırlar şeklinde bilgi verdi. Ömrü hayatımda böyle keyfi, hukuksuz, saçma bir uygulama görmedim.

Kamil 95 Okunma

Cevaplar

 • Kamil19 Eylül 2015

  Konuyla ilgili daha önce şikayet açmıştım. Turkcell müşteri hizmetleri gün içinde aradı. Ödemenin haksız olduğunu, bilgilendirme yapılmadığını, ödeme yapmayacağımı söyledim. şikayet var'a ilettiğim şikayetten sonra başka bir birimden arandım, ara ödeme talebi sistemimizde görünmüyor şeklinde bilgi verildi. Beş dakika sonra hattınızla ilgili bilgilendirme yapmak istiyoruz, arayın şeklinde SMS gönderildi, aramak için telefonu elime aldığımda hattım kapatılmıştı. Bu nasıl bir düzensizlik nasıl bir sistemdir? Biri ödeme yapın diyor, başka biri ödeme talebimiz yok diyor. Arkasından bizi arayıp deyip hat kapatıyorsunuz. Müşteriyle dalga geçmenin son noktası, tebrik ediyorum.

 • Kamil18 Eylül 2015

  Turkcell müşteri hizmetleri gün içinde aradı. Ödemenin haksız olduğunu, bilgilendirme yapılmadığını, ödeme yapmayacağımı söyledim. Şikayetvar.com'a ilettiğim şikayetten sonra başka bir birimden arandım, ara ödeme talebi sistemimizde görünmüyor şeklinde bilgi verildi. Beş dakika sonra hattınızla ilgili bilgilendirme yapmak istiyoruz, müşt. Hizm. 'ni arayın şeklinde SMS gönderildi, aramak için telefonu elime aldığımda hattım kapatılmıştı. Bu nasıl bir düzensizlik nasıl bir sistemdir? Biri ödeme yapın diyor, başka biri ödeme talebimiz yok diyor. Arkasından bizi arayıp deyip hat kapatıyorsunuz. Müşteriyle dalga geçmenin son noktası, tebrik ediyorum.

 • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2015

  Müşterimiz ile 18.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize güncel faturası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön