06 Temmuz 2015

Turkcell Bir Gecede Faturasız Hattımda ki 50 TL'ye El Koydular!

Turkcell faturasız hatta sözde İnternet kullandığım gerekçe gösterilerek bana mesaj gönderiliyor ve benden 5 TL ücret kesiliyor. 50 TL konuşmadan tükenince anladım. Müşteri hizmetlerini aradım. Kullanmışsınız dedi. Yanıtı telefon kendi kendine girmiştir oldu. Telefon analog yani eski sistemli nasıl kendi kendine internete girsin deyip haksız olarak 50 TL ücret kesmişsiniz iade edin dedim ve iade edemeyeceklerini kusura bakmayın iade edemiyoruz dediler ve telefon yüzüme kapandı. Tarafımdan alınan 50 TL'nin tarafıma iade edilmesini, edilmediği takdirde Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapacağımın bilinmesini isterim.

Gökhan 407 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 07.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TL bakiyesi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Gökhan 06 Temmuz 2015

    Turkcell satmadığı telefonu satılmış gibi göstererek tüketiciden haksız ücret almış ve yanıltıcı, yanlış bilgi verilerek yaşlı insanları kandırma usulüyle bir sürü kağıt imzalatılmış, bunların içerisinde aslında hiç alınmayan ama alındı diye kağıt imzalatılan söz konusu Motorola t 190 model telefon da var belgeleri incelediğinizde görebileceksiniz. 6 aylık kullanım boyunca tarafımıza 6 fatura dönemi için 43.17 TL haksız ücretlendirme yapılmıştır. 43.17 TL'lik haksız olarak ödetilen fazla ücretlerin tarafıma iade edilmesini, edilmediği takdirde Tüketici Hakem Heyetine başvuru yaparak hakkımı arayacağımın bilinmesini isterim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön