27 Eylül 2014

Turkcell Bir Firma Bir İnsanı Kaç Kere Mağdur Eder !!!

İnternetten sipariş ettiğimiz telefon 1 ayda elimize ulaşmayınca siparişi iptal ettik; bugün bir Turkcell bayiisine gidip annemin hattı olan numaraya bir cihaz almak istedik; ancak halen turkcell kendi sistemi üzerinde iptali göstermediği için telefonu alamadık.

539***849 no'lu hat cihaz olmadığı için 1 aydır kullanılamamakta ancak 20 küsür
lira olan hat bedeli alınmaktadır. iptali 3 gün önce 532 no lu telefondan yapmalarına rağmen halen Turkcell sistemi üzerinde güncellemedikleri için mağduriyetimizi iki katına çıkaran Turkcell'e teşekkürler bu aşırı duyarlı müşteri hizmetleri için. (iletişim için lütfen 5055***3989 u
arayınız; malum diğer numara kullanılamıyor.)

Özlem 230 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Ekim 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön