10 Ağustos 2013

Turkcell Bir Fatura Daha Çıkarmak İçin Uğraşıyor!

6 Ağustos 2013'te hattımın iptali için başvurdum. Bugün itibariyle sadece aramalara kapalı olup tamamen kapanması bir haftayı bulacakmış. Neden çünkü hesap kesim tarihim 10 Ağustos. Bir hafta uzatıyorlar ki bir fatura daha çıksın.Yani hiç hizmet almadan 33 TL daha fatura. Not: 6 Ağustos'tan önce kapatamadım. Çünkü kontratım vardı.

10 Ağustos'tan önce işlemleri hızlandırmalarını talep ettim. Müşteri hizmetleri bana yardımcı olmadı. Keyfi durumlara artık son verilsin. Turkcell çok pahalı ve haksız kazanç sağlayan bir firma. Bana fatura çıkarırlarsa hakkımı sonuna kadar arayacağım. Size 2 gün müsaade Turkcell.

Duygu S. 406 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Müşterimizi 12.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi10 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön