30 Nisan 2016

Turkcell Bilmeden Satın Aldığım Hattımı İptal Etmiyorlar!

Bugün saat 17:30 civarında Turkcell bayisinin açılışında 532' li hatlar bedava diye söylüyorlardı, girip birtane aldım 2 tane kağıt imzalattılar sonra hattın faturalı ve 12 ay taahhüt yapıldığını öğrendim, bana başta demediler taahhüt ve faturalı diye sonradan iptal ettirmek istedim, aldığım yere götür dedi bir Turkcell bayii başka bir yere sordum oda aldığım yer aynı günde iptal ediyor dedi, gittim oraya iptal edemem dedi, 125 TL ceza çıkıyormuş, aldığım gün iptal edebilirdim ve bana taahhüt olduğunu söylemediler en başından!

Keremcan 82 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Müşterimiz ile 05.05.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize hattının durumu hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön