01 Kasım 2016

Turkcell Bilgim Ve İsteğim Dışında İmzam Taklit Edilerek Açılan Data Hattı!

Turkcell seyyar çalışanı olarak kendisini O*** no., 0533*** ** ** olarak tanıtan kişi bilgilendirmesi ve aracılığıyla bireyselden kurumsala geçiş yaptım. Kurumsala geçiş yaptığım için bedava data aleti verildiğini söyleyerek bana verdi. İki ay sonra bilgim dışında bu data cihazına 0538*** ** ** nolu hat tanımlandığını ve iki aydır fatura kesildiğini öğrendim. Kendileri ellerindeki imzalı belgelerle bu hattı açtıklarını söylediler. Bu belgelerin e-mail adresime gönderilmesini istediğimde iki ayrı sözleşme yolladılar.

Sözleşmelerin biri bende örneği bulunan sözleşme ama sözleşme üzerine sonra benden habersiz numara bilgisi ekleyip hat tanımlanmış e-mailde gönderilen sözleşmede bu numara mevcutken bendeki sözleşmede 0538*** ** ** nolu hat bilgisi mevcut değil. İkinci gönderdikleri sözleşme ise benim adıma imzam taklit edilerek imzalanmış sözleşme. Müşteri hizmetleri de sürekli geçiştiriyor. Sorunlar bitmiyor.

Cemal 674 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön