Turkcell Bilgim Olmadan Taşınan Hat Birde Görüşmeye Kapatıldı!

Ali Ulvi K. |

Bilgim olmadan numaram Turkcell'e taşındı. Hadi tamam dedik Turkcell kullanalım dedik ama bugün gelen sms insanın sabır sınırlarını gerçekten zorluyor. Mesaj aynen şu güvenliğiniz için hattınız aramalara kapanmıştır ( yurt içinde aranabilirsiniz ). bilgi için lütfen 05327573532 Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşın.

Yapılacak iş mi bu ? ayıptır ayıptır. Kimlik bilgilerim eksikmiş. İmzalı dilekçede kimlik fotokopi ile müşteri. hizmetleri@turkcell.com . tr bu geçişi durdurması için mail atmıştım. 15 gün oldu konuyu çözemediği gibi birde hattımı görüşmelere kapadı.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  16:20

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 09 Ekim
  14:38

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.