Turkcell Bilgim Olmadan Numaramı Taşıdı!

Ali E. |

5423932*** numaranın sahibiyim. V** abonesiydim. Fakat bu numaram, haberim ve bilgim olmadan Turkcell'e taşındı. Kim taşıdı, nerede taşıdı bilmiyorum. Turkcell iletişim merkezlerine gittim ama hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Müşteri temsilcilerini arıyorum yardımcı olmadılar. Hala dilekçem inceleniyormuş. Bir türlü sağlıklı bir bilgi alamadım. Turkcell'den bilgi istiyorum. Lütfen yardımcı olun.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  13:29

  Müşterimizi 17.12.2014 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ali E.
  23 Kasım
  23:42

  bana herhangi bir dönüş yapılmadı. turkcell den bilgi bekliyorum. öncelikle numaramın hangi bayide taşındığını öğrenmek istiyorum

 • 20 Kasım
  10:25

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.