15 Ağustos 2015

Turkcell Bilgim Olmadan Hattım Taşınmış.

5055255*** no'lu Avea hattım benim bilgim ve haberim olmadan Turkcell'e taşınmış. Elimdeki sim kartta sinyal almıyor. Bu nasıl bir şey nasıl bir ciddiyet anlamak mümkün değil. Sorunum çözülmez ise savcılığa gidip suç duyurusunda bulunacağım. Böyle bir durum olamaz. Bu mağduriyetimizin nasıl yaptıysam ivedilikle duzeltilmesini rica ediyoruz. Sizlerin yaptığı hat nedeniyle biz uğraşmak zorunda değiliz.

Mehmet 145 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 18 Ağustos 2015

  Hattım ismini öğrendiğim bir bayiniz tarafından bir şirkete verilmiş. Şirkette çalışanına vermiş. Dolayısıyla savcılık tarafından çözülmesi gerekiyor. Savcılık iddianamesi hazırlanınca Yüklü TL'nin iadesi ve süreç içerisindeki yaşadığım ağır stres ve manevi zararlarım için sizlere ayrıca dava açacağım. Savcılığa TL yüklemeleri nin banka dekontlarini da verdik. Nasıl bir bahane ureteginizi çok merak ediyorum. Sizlerle bu işi cozemedigimiz için bu yola başvurmak zorunda kaldık.

 • Turkcell Temsilcisi17 Ağustos 2015

  Müşterimizin talebine istinaden 17.08.2015 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin [email protected] adresine gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet 15 Ağustos 2015

  Şikayette bulunduğum numaram başka biri tarafından kullanıldığı için bana 0506947**** numaralı telefondan ulaşabilirsiniz benim olan 0505525**** numaralı telefonum benim bilgim dışında başka birine verilmiş dusunebiliyor musunuz banka şifreleri her şey bu numaraya geliyor. Buradan bir zararım için ayrıca asliye hukukta dava açacağım. Sonuca göre haber kanallarına da bilgi vereceğim. Yaptığınız büyük suçtur.

 • Turkcell Temsilcisi15 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön