02 Mayıs 2013

Turkcell Bilgim Dışında Yapılan Üyelik!

Faturamı aldıktan sonra bana özel açılan tarifede 30.00 tl ödeyeceğim söylendi. Ancak 129.00 tl hesap geldi. Müşteri hizmetlerini aradım. Benim bilgim dışında faturamı aldığım bayilikten BİLANKO uygulamasına aboneliğim yapılmış.

Bu durumu müşteri hizmetlerine aktardığımda ilk önce 56,00 tl ödeyeceksiniz dediler ve ardından 2 ya da 3 gün geçtikten sonra 129.00 tl ödeyeceksiniz diye mesaj geldi. Müşteri hizmetleri beni bu durumda mağdur etmiştir. Hani sizin müşteri memnuniyetiniz nerede? Sizler müşterinin bilgisi dışında kişisel bilgilerini kullanarak nasıl olur da ne olduğu bilinmez bir uygulamaya abone edersiniz sizler müşterilerinizi böyle mi memnun ediyorsunuz?

Abdullah 26 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön