13 Şubat 2013

Turkcell Bilgim Dışında Yapılan İnternet Paketi!

Kullanmak da olan hattıma kampanyadan yararlanarak Blackberry bolt ve bis abonesi almıştım. Bu almış olduğum paket ve telefonun ekim 2012 tarihinde günü dolmuştu.Bu yüzden Turkcell den yine Iphone4s telefon ve konuşma,internet paketi aldım.

Benim bilgim dışın da turkcell bis aboneliğini bitmiş olmasına rağmen otomatik olarak devam ettirmiş.3 aydır 42 tl faturaya fazla ücret geliyor.

Turkcell müşteri hizmetlerine şikayetimi söyledim.Onlar konuya bir şey yapamayacaklarını sistemin yenilediğini iptal talebinin benden gelmesi gerektiğini söylediler.

Ben de onlara müneccim olmadığımı Turkcell de çalışmadığım için bu konuyu bilmediğimi söyledim.Mağduriyetimi karşılamayacaklarını söylediler.

Tarık 164 Okunma

Cevaplar

  • Tarık15 Şubat 2013

    sizin gibi büyük firmanın böyle küçük beklentiler içine girmemesini umarım. Bu hatayı düzeltmenizi ve mağduriyetimimi karşılamanızı bekliyorum. bu yüzden son dönem faturayıda ödemiyorum. böyle yaptığınız için ve böyle bana bu paketi devam ettiriyoruz demediğiniz sürece müşteri kaybetmeye devam edeceksiniz. onlardan bir tanesi de ben olacağım. bilgilerinize...

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön