Turkcell Bilgim Dışında Yapılan 2926 Üyeliği!

Yiğit M. |

Bir hafta önce 2926'dan kendiliğinden SMS gelmeye başladı. Kadınlardan arkadaşlık SMS'leri önce dikkate almadık sürekli gelmeye başlayınca rahatsız olduk ve araştırmaya karar verdik. İnternete 2926 yazınca bir sürü mağdur olan vardı. Turkcell kendiliğinden abone yapıp karşılığında 15 TL faturaya yansıtıyor.

Bu hattı kullanan babam ve 65 yaşında bu tarz bir pakete üyelik yapmadığını söylediği halde müşteri hizmetleri yapmışsınız geliyor diyor. Daha sonra ben aradığımda bana da üye olmuşsunuz ama ne zaman nasıl göremiyorum diyor. Burada sizce de bir çelişki yok mu nasıl üye olduğunu göremiyorsa müşteri temsilcisi nasıl üye olmuşsunuz diyebiliyor. Böylece Turkcell haksız kazanç sağlıyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yiğit M.
  19 Kasım
  17:44

  müşteri hizmetleri bugün aradı ve bana bu üyeliği iptal edebilmem için numara verdi (0 212 700 11 25) karşıma farklı bir şirket çıktı oradaki temsilci üyeliğimin iptal edildiğini söyledi. İşte turkcell müşterisine bu kadar sahip çıkıyor.

 • 19 Kasım
  15:51

  Müşterimiz ile 19.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Kasım
  14:32

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.