14 Kasım 2014

Turkcell Bilgim Dışında Yapılan 2926 Üyeliği!

Bir hafta önce 2926'dan kendiliğinden SMS gelmeye başladı. Kadınlardan arkadaşlık SMS'leri önce dikkate almadık sürekli gelmeye başlayınca rahatsız olduk ve araştırmaya karar verdik. İnternete 2926 yazınca bir sürü mağdur olan vardı. Turkcell kendiliğinden abone yapıp karşılığında 15 TL faturaya yansıtıyor.

Bu hattı kullanan babam ve 65 yaşında bu tarz bir pakete üyelik yapmadığını söylediği halde müşteri hizmetleri yapmışsınız geliyor diyor. Daha sonra ben aradığımda bana da üye olmuşsunuz ama ne zaman nasıl göremiyorum diyor. Burada sizce de bir çelişki yok mu nasıl üye olduğunu göremiyorsa müşteri temsilcisi nasıl üye olmuşsunuz diyebiliyor. Böylece Turkcell haksız kazanç sağlıyor.

Yiğit 490 Okunma

Cevaplar

  • Yiğit19 Kasım 2014

    müşteri hizmetleri bugün aradı ve bana bu üyeliği iptal edebilmem için numara verdi (0 212 700 11 25) karşıma farklı bir şirket çıktı oradaki temsilci üyeliğimin iptal edildiğini söyledi. İşte turkcell müşterisine bu kadar sahip çıkıyor.

  • Turkcell Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 19.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön