Turkcell Bilgim Dışında Spor TV Üyeliği ve Ücreti!

Barış G. |

Adını Turkcell'den gelen 15 TL haftalık paket ücreti ile üye oldunuz mesajı ile öğrendiğim spor TV isimli siteye hiç girmeden nasıl üye olduğumu, hadi üye oldum (çoluk çocuk basmıştır belki) 15 TL ücreti sana cüzdanını emanet eden müşterine danışmadan nasıl 3. bir şahısa verdiğinizi? Merak ve mantıklı bir cevap duyma arzusu ile soruyorum.

Bu nasıl bir mantıktır Turkcell bana bir açıkla ne olur, müşteri hizmetlerini arıyorum efendim bizim paketlerimiz olmadığı için mesaj ile onay istemiyoruz diyor bu kadar basit o zaman. Günde en az 10 gereksiz mesaj atarken müşteri bak bir siteye gitmişin para istiyorlar benden ödersem üye olacaksın ödeyeyim mi diye sormak zor mu?

Etiketler :

Bilgilendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış G.
  20 Aralık
  22:11

  Hala bilgi vermediniz ücretimin iadesi de yapılmadı btk'ya şikayette bulunacağım bilginize

 • 22 Kasım
  14:03

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 17.11.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Barış G.
  21 Kasım
  00:04

  İlgilenilmedi bile

 • 17 Kasım
  12:20

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.