08 Aralık 2015

Turkcell Bilgim Dışında Sözleşme İptali.

Temmuz ayında Turkcell iletişim merkezinden cihaz kampanyasından yararlanmak için yeni hat alarak hattı kullanmayacağım için aramalara kapattırmıştım. 4 ay düzenli bir şekilde faturalarımı öderken, 09.11.15'te bankadan mesaj geldi "bundan sonra taksitleri bankamıza ödemeniz gerekmektedir" şeklinde, bankayı aradım " Turkcell'e ödemeye devam edin, bir sorun gözükmüyor" dediler. 5. ay (01.12.15) faturamı ödemeye gittiğimde, sözleşmemin 09.11.15'te iptal edildiğini ve "cayma bedeli" adı altında bir fatura kesildiğini öğrendim, 1 haftadır çağrı merkezinden sözleşmemin neden iptal edildiğine dair bir cevap alamadım, faturalarımı düzenli öderken bilgim dışında gerçekleşen bu durumu kabul etmiyorum.

Ali 252 Okunma

Cevaplar

 • Ali 14 Aralık 2015

  Bilgim dışında iptal edilen cihaz sözleşmemin sonrasında, Turkcell'in bana verdiği cevap "haklısınız ama yapabileceğimiz bir şey yok, iptalden doğan cayma bedelini ödeyerek hattınızı açtıracaksınız, banka kredisinin tamamını bankaya ödeyeceksiniz" Turkcell'den cihaz alacaklara duyurulur!

 • Turkcell Temsilcisi14 Aralık 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.12.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ali 11 Aralık 2015

  Araştırmamın 11. günündeyim, hala benim sözleşmemin neden iptal edildiğine dair bir cevap alamadım. Müşteri hizmetlerini ne zaman arasam yeni bir form oluşturuluyor, "48 veya 72 saat içinde size dönülecek" deniyor ama ne arayan var ne soran. Hattı aramalara kapatmam ise sorun, o zaman benim değil; kapatmamızın bir sorun olmayacağını, zaten vergilerini ödeyeceğimi söyleyerek bana bu cihazı veren iletişim merkeziniz deki arkadaşın sözleşmesini iptal edin. Keşke demeyi sevmiyorum ama Keşke hiç gitmeseydim Turkcell'e!

 • Turkcell Temsilcisi08 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön