31 Temmuz 2014

Turkcell Bilgim Dışında Para Kesti.

Turkcell Telefonumda Kelime oyununu oynarken,arkadaşım geldi ve oyunu kapatmak için ekrana 2-3 kere tıkladım, biraz sonra arkadaj.com diye bir siteden üye olduğum ve 49 liranın kesildiğini belirten mesaj aldım, hemen o sitenin telefonunu aradım, bu paranın iadesinin mümkün olmadığını belirttiler, bilahare Türkcell i aradım, benden habersiz neden ödeme yapıldı diye, Turkcell sitesinden şikayetimi yazılı olarakta bildirdim, 6 gündür ses yok, söz konusu siteyi kullanmadım ve kullanmayacağım, Türkcell benden ONAY almadan benim adıma 49 lira ödeme yapmıştır, 18 yıllık Türkcell kullanıcısıyım, bunlarda insanları aldatmaya yönelik çalışma yapmaya başladılar.

Halil 134 Okunma

Cevaplar

  • Halil 08 Ağustos 2014

    Bu kesilen paranın iade edilmeyeceğini bildirdiler, Bende Türkcell de ayrılma kararı aldım,

  • Arkadaj.com Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 05.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Arkadaj.com Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön