Turkcell Bilgim Dışında Paket Tanımlaması!

Atilla Z. |

Adıma kayıtlı telefon hattında 49 TL/aylık bedelli "Basın Tarifesi" kullanmakta iken Turkcell benim onayımı almadan 74 TL'lik bir paket tanımlaması yapmış. İtirazlarım üzerine Ocak 2015 faturasından 40 TL indirim yaptılar. Ben bu faturanın tamamını ödeyip son faturayı ödemek istemediğimi söyledim, ancak bizde görünen meblağı almak zorundayız cevabını aldım...

Müşteri Hizmetleri'ne de bizzat giderek düzeltilmesini rica ettim. Sonuç alamayınca bu paketi hiç kullanmadan operatörümü değiştirdim. Son fatura hariç bu şirkete borcum yoktur. Şimdi bana "bir aylık" paket tutarı olan 74 TL'lik fatura kesmişler ve ödemediğim takdirde yasal yollara başvuracaklarına dair mesaj gönderiyorlar...

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  16:01

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 22.04.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Nisan
  11:15

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.