17 Nisan 2014

Turkcell Bilgim Dışında Mobil Ödeme Mesajları Geliyor!

Uzun zamandır Turkcell kullanıcısıyım. Telefonuma bilgim dışında mobil ödemesi mesajı gönderilmiş. İşin ilginç tarafı bana gönderildiği iddia edilen mesajların telefonda görülmemesi ve mesajların otomatik olarak evet cevabı vermesi.Toplamda 310 tl civarında mobil ödeme yapılmış.

Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda yapacak bir şey olmadığını kibarca faturayı ödemem gerektiğini söylüyorlar. Mobil ödemenin neye yada kime yapıldığını bile öğrenemedim. Bu mesajları gönderen kişi yada şirketlere Turkcell'de buna göz yummuş oluyor. Turkcell gibi dünyanın önde gelen bir şirket bu sorunu çözmek yerine ilgisiz davranmaktadır. Sorunu bir an önce çözmesini ümit ediyorum.

Uğur 186 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Nisan 2014

    Müşterimiz ile 21.04.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön