Turkcell Bilgim Dışında Mobil Ödeme Mesajları Geliyor!

Uğur A. |

Uzun zamandır Turkcell kullanıcısıyım. Telefonuma bilgim dışında mobil ödemesi mesajı gönderilmiş. İşin ilginç tarafı bana gönderildiği iddia edilen mesajların telefonda görülmemesi ve mesajların otomatik olarak evet cevabı vermesi.Toplamda 310 tl civarında mobil ödeme yapılmış.

Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda yapacak bir şey olmadığını kibarca faturayı ödemem gerektiğini söylüyorlar. Mobil ödemenin neye yada kime yapıldığını bile öğrenemedim. Bu mesajları gönderen kişi yada şirketlere Turkcell'de buna göz yummuş oluyor. Turkcell gibi dünyanın önde gelen bir şirket bu sorunu çözmek yerine ilgisiz davranmaktadır. Sorunu bir an önce çözmesini ümit ediyorum.

Etiketler :

Mobil Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Nisan
  13:32

  Müşterimiz ile 21.04.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 17 Nisan
  09:18

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.