15 Eylül 2015

Turkcell Bilgim Dışında Kullanılan Fakat Onaysız Fatura Edilen Tutar!

Turkcell faturalı hattımın son faturasının normalden 45 TL fazla geleceği bilgisini aldım. Ve müşteri hizmetlerini aradım. 31.08.2015 tarihinde bir video sitesinden izleme yapıldığı bilgisi verildi fakat herhangi bir uyarı ya da ücretlendirme bilgisi verilmeden adıma üyelik yapıldığı söylendi. Herhangi bir onay SMS'i istenmedi bu tutarı kesinlikle ödemek istemiyorum. Turkcell ayrıcalığını yaşamak ve o kalitede hizmet almak için bu operatörü kullanıyorum, 10 senedir müşteri olduğum Turkcell, müşterisini koruyabilmeli. Onay mesajı yollanmayan katılımlara ücret talep edilemez. Sorunun çözülmemesi halinde BTK 'ya başvuracağım.

Tuğçe 68 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 15.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize servis üyelikleri ve fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön