Turkcell Bilgim Dışında İşlem Yapılmış!

Osman K. |

11.12.2014 tarihinde Turkcell web.sitesinden numaramı kontrol ettiğimde benim bilgim dışında işlem yapıldığını adıma telefonun hattı ve cihaz alındığını tespit ettim. Turkcell sitesinde numara adıma kayıtlı olduğu halde kullanıcısı başkası görünüyordu. Turkcell müşteri bana ilk iki gün sağlıklı
bilgi vermediler, sadece x firma olduğu fakat daha fazla bilgi veremeyeceklerini söylediler. Kendi imkanlarımla bu şirketin İstanbul'da olduğunu öğrendim. Turkcell'den 3 gün sonra öğrenebildim.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman K.
  16 Mayıs
  15:26

  BU YAZIYI TURKCELL İN KENDİ SİTESİNDE PAYLAŞTIM HEMEN SİLDİLER VE TURKCELL İN SAYFASINA AYRICA YORUM YAPMAMI ENGELLEDİLER.
  TÜRKCELL BAYİLERİNE HAT VE KOTA SATIŞI KOYMAKTADIR. BAYİLERİ DE BU LİMİTLERİ TAMAMLAMAK İÇİN BU TÜR YOLLARA BAŞVURMAKTADIR. BU KONUYU BENİ ARAYAN TURKCELL YETKİLİSİNİN BİRİSİYLE PAYLAŞTIĞIMDA BÖYLEBİR KONU YOK VEYA ASLA OLAMAZ DİYEMEDİ. KAÇAMAK CEVAP VERMEK VE KABULLENMEMEK İÇİN ZAMAN ZAMAN BÖYLE İŞLEMLERLE KARŞILAŞIYORUZ SÖYLEMİNDE CEVAP VERDİLER. BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMUNDAN BELLİ ZAMAN ARALIKLARI İLE ADINIZA AÇILAN HAT VER MI YOK MU DİYE KONTROL ETTİRİNİZ. BEN ADIMA DAHA ÖNCELERİ DE KISA SÜRELİ OLARAK ADIMA AÇILAN İKİ HAT TESPİT ETTİM. BİR DE ŞU ANDA MAHKEMELİK OLDUĞUM BİLGİM DIŞINDA AÇILAN HAT VAR.

 • 15 Mayıs
  14:09

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 14.05.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Osman K.
  14 Mayıs
  16:29

  klişeleşmiş cevaplar göndereceğinize bir kerede şu sorunu çözdük çözebildik diye bir mesaj gönderin de iş yaptığınızı anlayalım

 • Osman K.
  14 Mayıs
  16:27

  532 numaralı servisinizde işine gelnmediği zaman aynı konuları tekrarlayıp duruyor. Çözüm üretmek yerine insanların mağduriyetini nasıl uzatır ve bunun üzerinden nekadar çok müşteri hizmetleri numarasını arattırabilirim hesabı yapılarak hareket edilmektedir.