Turkcell Bilgim Dışında Hattım Taşınmış!

Adem S. |

A**** hat kullanıcısıyım. 25/08/2014 tarihinde Turkcell tarafından cebime gelen mesajda numara taşıma işlemi gerçekleştirildiği ve hatlarımın 27-08-2014 tarih ve saat 03:14 itibariyle Turkcell'li olacağım söylendi.

Herhangi bir bayi veya başka bir aracılıkla böyle bir işlem gerçekleştirmedim ortada 3. kişiler veya bayi tarafından bir sorunla ile karşı karşıyayım. Turkcell ile gerekli görüşmeler yapmış ve benden istenen belgeleri göndermeme rağmen bu durumun düzeltilmesi konusunda herhangi bir adım atılmamış ve sürekli inceleniyor diyerek mağdur ediliyorum.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem S.
  08 Eylül
  14:58

  27 ağustos ta yaptığım müracaatıma tarafıma geri dönüş yapılmamış mağduriyetim giderilmemiştir
  yardımınızı bekliyorum

 • 27 Ağustos
  15:32

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Ağustos
  10:49

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.