27 Ağustos 2014

Turkcell Bilgim Dışında Hattım Taşınmış!

A**** hat kullanıcısıyım. 25/08/2014 tarihinde Turkcell tarafından cebime gelen mesajda numara taşıma işlemi gerçekleştirildiği ve hatlarımın 27-08-2014 tarih ve saat 03:14 itibariyle Turkcell'li olacağım söylendi.

Herhangi bir bayi veya başka bir aracılıkla böyle bir işlem gerçekleştirmedim ortada 3. kişiler veya bayi tarafından bir sorunla ile karşı karşıyayım. Turkcell ile gerekli görüşmeler yapmış ve benden istenen belgeleri göndermeme rağmen bu durumun düzeltilmesi konusunda herhangi bir adım atılmamış ve sürekli inceleniyor diyerek mağdur ediliyorum.

Adem 371 Okunma

Cevaplar

  • Adem08 Eylül 2014

    27 ağustos ta yaptığım müracaatıma tarafıma geri dönüş yapılmamış mağduriyetim giderilmemiştir yardımınızı bekliyorum

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön