12 Temmuz 2013

Turkcell Bilgim Dışında Hattım Taşınmış!

Telefonuma 2-3 gün önce numara taşıma ile ilgili mesaj geldi. Müşteri hizmetlerinizle görüştüğüm kişi böyle bir durumun olmadığını söyledi. Dün Avea'yı arayarak durumu tekrar sorguladığımda Turkcell numaramın geçeceğini söylediler. Tekrar müşteri hizmetlerinizi aradığımda itiraz için mail atmam gerektiğini yada Turkcell yetkili bayiye gitmem gerektiğini söylediler.

Bende Avea'da taahhüdüm olduğunu konunun acil olduğunu eğer bu taşıma gerçekleşirse maddi ve manevi tazminatların ortaya çıkabileceğini anlattığımda durumla acil olarak ilgileneceği söyledi. Bana yanlış bilgi vererek zarara uğramamı sağlayan müşteri hizmetlerinizi ve firmanızı bu işlemi gerçekleştiren bayiden şikayetçiyim.

Bahadir 85 Okunma

Cevaplar

  • Bahadir 12 Temmuz 2013

    Bana herhangi bir bilgi verilmemiştir. Firma yanlış bilgi vermekte.Bilginize...

  • Turkcell Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.07.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön