Turkcell Bilgim Dışında Hattım Taşınmış!

Bahadir K. |

Telefonuma 2-3 gün önce numara taşıma ile ilgili mesaj geldi. Müşteri hizmetlerinizle görüştüğüm kişi böyle bir durumun olmadığını söyledi. Dün Avea'yı arayarak durumu tekrar sorguladığımda Turkcell numaramın geçeceğini söylediler. Tekrar müşteri hizmetlerinizi aradığımda itiraz için mail atmam gerektiğini yada Turkcell yetkili bayiye gitmem gerektiğini söylediler.

Bende Avea'da taahhüdüm olduğunu konunun acil olduğunu eğer bu taşıma gerçekleşirse maddi ve manevi tazminatların ortaya çıkabileceğini anlattığımda durumla acil olarak ilgileneceği söyledi. Bana yanlış bilgi vererek zarara uğramamı sağlayan müşteri hizmetlerinizi ve firmanızı bu işlemi gerçekleştiren bayiden şikayetçiyim.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahadir K.
  12 Temmuz
  15:39

  Bana herhangi bir bilgi verilmemiştir. Firma yanlış bilgi vermekte.Bilginize...

 • 12 Temmuz
  15:16

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.07.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş