06 Nisan 2013

Turkcell Bilgim Dışında Hat Taşıma İşlemi!

Turkcell iletişim merkezinden bilgim dışında 2 adet faturalı hat numara taşıma yolu ile Turkcell e taşınmış ve faturaları ödenmediği için tarafıma borç çıkarılmış ve haciz işlemleri başlatılacağı aslı hukuk bürosundan aranarak bilgi verilmiştir.bende konu hakkında Gaziosmanpaşa cumhuriyet başsavcılığına şikayette bulundum.imza örneklerimi ve dilekçeyi savcılığa ilettim.

Turkcell e de konuyla ilgili dilekçeyi gönderdim. Tarafıma 96 saatte bilgi verileceği söylendi.cumartesi kendi mail adresimden göndermeme rağmen hala bu gün geri dönen kimse olmadı.konu hakkında tüm yetkili mercileri göreve davet ediyorum.Nasıl olur da bu işlemleri yaparlar?

Kemal 104 Okunma

Cevaplar

 • Kemal 21 Nisan 2015

  Arkadaşlar sizin kurumsal dediğiniz firmanız bu mudur?

 • Kemal 11 Ocak 2015

  Arkadaşlar siz biz neden ulaşmıyorsunuz. Biz size defalarca ulaşyoruz ama çözüm yok. Anayasa mahkemesinde görüşelim o zaman...

 • Kemal 11 Ocak 2015

  turkcell gibi büyük ve kurumsal olduğunu söyleyen bir firma şikayetime halen bir çözüm üretememiştir.yasal yolla hakkımı arayacağımı bi kez daha hatırlatıyorum...

 • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön