23 Ocak 2014

Turkcell Bilgim Dışında GSM Hattı Açılmış!

Bilgim olmadan Avea hattan Turkcell hatta geçiş yapılmış. Müşteri hizmetlerini 19-20-21-22 Ocak 2014 tarihlerinde arayarak toplamda belki 25 defa müşteri hizmetleri temsilcisi, 4-5 defa çözüm merkezi ile konuştum. Hotmail'den de 5 kere istedikleri belgeleri mesaj olarak gönderdim. Benim bilgim dışında kullanılan hattı hiç kapatmadılar, benim ısrarlarıma rağmen bu hat ile her türlü hukuk dışı işlemler yapıldı ise bunun sorumlusu Turkcell'dir.

Ben de 22 ocak 2014 tarihinde bir bayiiye giderek benim üzerime kayıtlı olduğunu öğrendiğim hattın yedek kartını çıkarttırarak Turkcell'den yapmasını isteyip de yapmadığı hukuk dışı kullanıma geçici çözüm buldum.

Murat 83 Okunma

Cevaplar

  • Murat29 Ocak 2014

    29.01.2014 tarihinde Turkcell tarafından aranılarak benim bilgimin dışında yapılan hat geçişi ile ilgili incelemenin sonucunda kimlikte sahtecilik yapıldığı tarafıma bildirildi. İnceleme neticesinde haklı olduğum ortaya çıktığı için ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bu sahtecilik olayı ile ilgili yapmış olduğum adli başvuru neticesinde de inşallah bunu yapanlar ortaya çıkacak ve hukuki olarak da gerekli cezayı alacaklardır. Teşekkürler...

  • Murat29 Ocak 2014

    TURKCELL TARAFINDAN HALA BANA DÖNÜŞ YAPILMADI. HATTIN KAPATILMASI MAKSADIYLA KARS'A GİDEREK (ARACIMLA 50 TL. YAKIT MASRAFI) HATTIN KAPANMASI MAKSADIYLA BAŞVURDUM. AMA HAT HALA AÇIK. KAPATMAYA GİTTİĞİMDE BİLGİM DIŞINDA BENİM ADIMA DEĞİŞİKLİK YAPILAN HATTIN GEÇİŞ İŞLEMİNDE VERİLEN ADRESİN TERME /SAMSUN OLDUĞUNU ÖĞRENDİM. BEN HAYATIMDA SAMSUN'A HİÇ GİTMEDİĞİMDEN DOLAYI DA TERME'Yİ DE BİLMEM. BEN HAT İLE ÖĞRENDİĞİM BİLGİLERİ DE SAVCILIĞA SUÇ DUYURUMLA BİRLİKTE BİLDİRDİM. HEM BENİM HATTIMI USULSÜZ OLARAK AÇANLARDAN HEM DE BU DURUMU DİLEKÇE VE TELEFON VASITASIYLA BİLDİRDİĞİM HALDE KULLANIMA KAPATMAYAN MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDUM. TÜKETİCİ HAKLARI HAKEM HEYETİNE DE YAPMIŞ OLDUĞUM MASRAFLAR İÇİN DE BAŞVURUDA BULUNACAĞIM.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön