Turkcell Bilgim Dışında Fixmobi Üyeliği!

Kivanc G. |

2 aydır Türkcell'den katma değerli servisler başlığı altında ücret ödüyorum. Turkcell'le konuştum. İlk başta geçiştirmeye çalıştılar. Sonrasında Fixmobi adında bir servise üye olduğumu söylediler. Ben bu servise herhangi bir şekilde üye olmadım. Varlıklarından dahi haberim yok. Firma ile konuştum. Sistemleri arızalı olduğu için bana o an için bilgi veremeyeceklerini söylediler. Sonra bir kaç kez daha aradım yine aynı. Açıkçası bu firma tamamen haksız yere kazanç elde eden firma ve insanları aldatıyor. Ben bilgisayar mühendisiyim ve bir siteye ya da servise nasıl üye olunur bilirim. Bir siteye üye olduysam da onu çok iyi bilirim ve hatırlarım.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ekim
  16:10

  Müşterimizi 27.10.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 22 Ekim
  13:22

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.