05 Eylül 2016

Turkcell Bilgim Dışında Faturalı Hatta Geçişim!

Dün farkına vardığım Turkcell tarafından yanıltılıyor olmam kendim faturasız hat kullanıcısı olmama rağmen ıslak imzam ve herhangi bir sözleşme okuyup bilgilendirilmediğim halde faturalı konuma getirildiğimi gördüm üstelik fahiş bir fatura bedeli ile bunun haksız bir durum olduğunu belirtmek istiyorum. Kesinlikle kabul etmiyorum. Tarafıma yüklü miktarda fatura (birkaç gün içersin de 84 TL) yansıtıldığı görür görmez müşteri hizmetlerini aradım bu sürede hala fatura yükselmeye devam ediyordu, görüşmeyi yapmış olsam da herhangi bir sonuç alamadım çareyi telefonu kapatmakta buldum. Bu yanlışın biran önce tarafınızca düzeltilmesini talep ediyorum haksız olarak biriken bu faturayı da tüketici hakem heyetine ileteceğim.

Erdoğan 71 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Eylül 2016

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 06.09.2016 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön