26 Ekim 2016

Turkcell Bilgim Dışında Burç Paketine Üye Olmuşum!

Nasıl oluyor da bilgim olmadan Şenay Yangel burç paketine üye olabiliyorum. Haziran ayından itibaren her ay 56 TL burç paketi ücreti alınıyor. Benim tarafımdan üyelik için atılmış bir SMS yokken burç paketi üyeliğiniz başlamıştır SMS'i geliyor. Her müşteri hizmetleri farklı bir bilgi veriyor ve üstelik bu tutarda tarafıma iade edilmiyor. Aradığım müşteri hizmetlerine üyeliği iptal ettiriyorum müşteri hizmetleri tekrar aynı sorunu yaşamamam için uygulamayı engelliyor. Madem kendi kendine olmadı ben isteyerek üye oldum, engel koymanın anlamı nedir? tekrar mağdur olmamak için. Her ay ödediğim fazla tutarın tarafıma iadesi için ne yapmam gerekiyor anlayamadım.

Özge 254 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Turkcell SimClub Spor Servisleri üyeliği ile ilgili iptal ve iade taleplerinizi üyeliğiniz olan hat üzerinden 08505321818 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön